R100X150V2T
Panduit Corp
Product No:
R100X150V2T
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series Turn-Tell™
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)