RAVS324DJT22K0
Stackpole Electronics Inc
Product No:
RAVS324DJT22K0
Package:
2012
Description:
RES ARRAY, AS, 22 Kohm, 5%, 1206
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.122" W (5.08mm x 3.10mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 2012
Series RAVS
Power Per Element 125mW