RGT2012P-4643-B-T5
Susumu
Product No:
RGT2012P-4643-B-T5
Manufacturer:
Susumu
Package:
0805
Description:
RES 464 KOHM 0.1% 1/10W 0805
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 464 kOhms
Series RGT
Power (Watts) 0.1W, 1/10W