Home / SAW Filters / RSF-780.000-44500-1109-TR
minImg
RSF-780.000-44500-1109-TR
Raltron Electronics
Product No:
RSF-780.000-44500-1109-TR
Manufacturer:
Raltron Electronics
Description:
FILTER SAW 780MHZ 5SMD
User Guide
Insertion Loss 1.7dB
Applications -
Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.021" (0.55mm)
Product Status Active
Ratings -
Frequency - Center 780MHz
Series RSF
Package / Case 5-SMD, No Lead
Bandwidth 44.5MHz