S12L0C-P19MFD0-7200
ODU
Product No:
S12L0C-P19MFD0-7200
User Guide
Cable Opening 0.236" ~ 0.283" (6.00mm ~ 7.20mm)
Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Voltage Rating 333V
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 6A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C