Home / Crystals / SAX21410EX4A-25.000M
minImg
SAX21410EX4A-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SAX21410EX4A-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000M 10PF SMD
User Guide
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±15ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±150ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz