Home / Crystals / SAX32410CX4B-10.000M
minImg
SAX32410CX4B-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SAX32410CX4B-10.000M
Description:
CRYSTAL 10.000M 10PF SMD
In Stock : 1000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±150ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 Ohms
Series SAX324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 10 MHz