SDS-5000X-2BW10
Siglent Technologies NA, Inc.
Product No:
SDS-5000X-2BW10
Description:
BANDWIDTH UPGRADE, 500 TO 1 GHZ,
In Stock : 4
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series -
Type Oscilloscope
Specifications 500MHz ~ 1GHz