SFSDT-15-30-G-03.25-SL
Samtec Inc.
Product No:
SFSDT-15-30-G-03.25-SL
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Series Tiger Eye™ SFSDT
Length 0.271' (82.55mm, 3.25")