SG120155R-16.00
Leader Tech Inc.
Product No:
SG120155R-16.00
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
.120"H X .155"W X 16.00"L--RECTA
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series -
Type Fabric Over Foam
Length 16.000" (406.40mm)
Shelf Life Start -
Plating -
Mfr Leader Tech Inc.
Height 0.120" (3.05mm)
Package Bulk
Shelf Life -
Attachment Method -
Width 0.155" (3.94mm)