SLPP25-830P88
Banner Engineering Corporation
Product No:
SLPP25-830P88
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
In Stock : 2
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Range 0.1m ~ 7.0m
Protective Height 830mm
Detection Capability 25mm
Product Status Active
Weight -
Series SLPP
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC