Home / Oscillators / SQG32L3B071N-312.500M
minImg
SQG32L3B071N-312.500M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SQG32L3B071N-312.500M
Description:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
In Stock : 100
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.045" (1.15mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SQG32L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 312.5 MHz