Home / Oscillators / STC32C33R48-20.000M
minImg
STC32C33R48-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
STC32C33R48-20.000M
Description:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ CMOS
In Stock : 266
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
Series STC32C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz