Home / Oscillators / SVC53C3C48C2-122.880M
minImg
SVC53C3C48C2-122.880M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SVC53C3C48C2-122.880M
Description:
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ CMOS
In Stock : 190
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 122.88 MHz