Home / RF Switches / SW4-040120RI1NM
minImg
SW4-040120RI1NM
L3 Narda-MITEQ
Product No:
SW4-040120RI1NM
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF SWITCH SP4T 12GHZ MODULE
User Guide
Operating Temperature -
IIP3 -
Insertion Loss -
Frequency Range 4GHz ~ 12GHz
Circuit SP4T
Topology Reflective
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 5V, 12V
Test Frequency 12GHz