Home / Oscillators / SXO22C3B271-10.000M
minImg
SXO22C3B271-10.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXO22C3B271-10.000M
Description:
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
In Stock : 2000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±30ppm
Current - Supply (Max) 7mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
Series SXO22C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 10 MHz