Home / Oscillators / SXO75L3C171-148.500M
minImg
SXO75L3C171-148.500M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXO75L3C171-148.500M
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
In Stock : 501
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series SXO75L
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 148.5 MHz