Home / Oscillators / SXO75P3C381-155.520M
minImg
SXO75P3C381-155.520M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXO75P3C381-155.520M
Description:
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
In Stock : 150
User Guide
Operating Temperature -30°C ~ 75°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings -
Series SXO75P
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 155.52 MHz