Home / Crystals / SXT14418BB07-25.000M
minImg
SXT14418BB07-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT14418BB07-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000M 18PF SMD
In Stock : 1000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 18pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Operating Mode Fundamental
Frequency 25 MHz