Home / Crystals / SXT14420FB48-14.31818M
minImg
SXT14420FB48-14.31818M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT14420FB48-14.31818M
Description:
CRYSTAL 14.31818M 20PF SMD
In Stock : 1000
User Guide
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series SXT144
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch