Home / Crystals / SXT21413DB27-18.432M
minImg
SXT21413DB27-18.432M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT21413DB27-18.432M
Description:
CRYSTAL 18.432MHZ 13PF SMD
In Stock : 1495
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 13pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 18.432 MHz