Home / Crystals / SXT21420BA38-32.000M
minImg
SXT21420BA38-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT21420BA38-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 20 PF SMD
In Stock : 3638
User Guide
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz