Home / Crystals / SXT2147AA16-30.000M
minImg
SXT2147AA16-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT2147AA16-30.000M
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 7 PF SMD
In Stock : 1500
User Guide
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz