Home / Crystals / SXT2248AA48-32.000M
minImg
SXT2248AA48-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT2248AA48-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
In Stock : 2410
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz