Home / Crystals / SXT32412CB17-22.1184M
minImg
SXT32412CB17-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32412CB17-22.1184M
Description:
CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD
In Stock : 1082
User Guide
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 22.1184 MHz