Home / Crystals / SXT3247AA07-30.000M
minImg
SXT3247AA07-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT3247AA07-30.000M
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 7 PF SMD
In Stock : 2685
User Guide
Load Capacitance 7pF
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 30 MHz