Home / Circuit Breakers / TA45-ABFRFJ15C0-AZM14
minImg
TA45-ABFRFJ15C0-AZM14
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFRFJ15C0-AZM14
Current Rating (Amps) 1.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V