Home / Circuit Breakers / TA45-ABFRFJ22C0-AZM10
minImg
TA45-ABFRFJ22C0-AZM10
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFRFJ22C0-AZM10
Current Rating (Amps) 2.2A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V