Home / Circuit Breakers / TA45-ABFXLJ18C0-AZM02
minImg
TA45-ABFXLJ18C0-AZM02
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFXLJ18C0-AZM02
Current Rating (Amps) 1.8A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V