Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYFJ28C0-AZM12
minImg
TA45-ABFYFJ28C0-AZM12
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYFJ28C0-AZM12
Current Rating (Amps) 2.8A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V