Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYLJ25C0-AZM13
minImg
TA45-ABFYLJ25C0-AZM13
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYLJ25C0-AZM13
Current Rating (Amps) 2.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V