Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYSJ25C0-AZM11
minImg
TA45-ABFYSJ25C0-AZM11
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYSJ25C0-AZM11
Current Rating (Amps) 2.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V