Home / Crystals / XL3ED8K5MI-STSYXC-12M
minImg
XL3ED8K5MI-STSYXC-12M
YXC
Product No:
XL3ED8K5MI-STSYXC-12M
Manufacturer:
YXC
Description:
YSX221SL 12MHZ 10PF 10PPM XL3ED8
In Stock : 200
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -
Frequency Tolerance -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.081" W (2.50mm x 2.05mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Series YSX221SL
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr YXC
Operating Mode Fundamental
Frequency 12 MHz