XW5S-P2.5-2BL
Omron Automation and Safety
Product No:
XW5S-P2.5-2BL
Description:
SHRT BAR 2.5MM 2 POLE BLUE
In Stock : 120
User Guide
Number of Positions 2
Color Blue
For Use With/Related Products XW5 Series
Pitch 0.205" (5.20mm)