0002061101-11-W0
Molex
型号:
0002061101-11-W0
品牌:
Molex
描述:
11" PRE-CRIMP A2102 WHITE
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 20.0µin (0.51µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series 1561
Length 11.0" (279.4mm)