0002062101-10-G0
Molex
型号:
0002062101-10-G0
描述:
10" PRE-CRIMP A2102 GREEN
用户指南
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness 20.0µin (0.51µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series 1560
Length 10.0" (254.0mm)