0008500113-05-Y4-D
Molex
型号:
0008500113-05-Y4-D
品牌:
Molex
描述:
5" PRE-CRIMP A2015 YELLOW
用户指南
Number of Rows 1
Color Yellow
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series KK254, 2759
Length 5.00" (127.00mm)