0008500113-12-A8
Molex
型号:
0008500113-12-A8
描述:
12" PRE-CRIMP A3048 ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Series KK254, 2759
Length 12.0" (304.8mm)