SCHURTER Inc.
型号:
0031.2550
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FUSE HLDR CARTRIDGE 600V 30A PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.196
$9.196
50
$6.8457
$342.285
100
$6.1598
$615.98
500
$4.652169
$2326.0845
1000
$4.31262
$4312.62
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | PC Pin |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Contact Finish | Tin |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm), 5mm x 20mm |
| Series | FUA |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4", 5mm x 20mm |
| Voltage | 600V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |