SCHURTER Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.2505
$10.2505
50
$8.5823
$429.115
100
$6.55595
$655.595
500
$5.4378
$2718.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 0.037 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 63 mA |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 35A |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | FTT 5x20 |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Bulk |