0039000040-10-R9
Molex
型号:
0039000040-10-R9
描述:
10" PRE-CRIMP A2064 RED
用户指南
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 10.0" (254.0mm)