0039000040-11-B2
Molex
型号:
0039000040-11-B2
描述:
11" PRE-CRIMP A2016 BLACK
用户指南
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)