0039000059-11-A0
Molex
型号:
0039000059-11-A0
描述:
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
用户指南
Number of Rows 1
Color Orange
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)