0039000059-11-G9
Molex
型号:
0039000059-11-G9
描述:
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
用户指南
Number of Rows 1
Color Green
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)