0039000059-12-L0
Molex
型号:
0039000059-12-L0
描述:
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
用户指南
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)