0039000181-11-N4-D
Molex
型号:
0039000181-11-N4-D
描述:
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN
用户指南
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)