0039000181-11-S0
Molex
型号:
0039000181-11-S0
描述:
11" PRE-CRIMP A2040 SLATE
用户指南
Number of Rows 1
Color Slate
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 11.0" (279.4mm)