0039000428-12-W0
Molex
型号:
0039000428-12-W0
描述:
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE
用户指南
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)