0071.2511.B1
SCHURTER Inc.
型号:
0071.2511.B1
描述:
VARISTOR 393V 800A DISC 5MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 354 V
Capacitance @ Frequency 62 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 393 V
Varistor Voltage (Max) 432 V
Series AVTP
Package / Case Disc 5mm
Energy 17J
Maximum AC Volts 250 V
Mfr SCHURTER Inc.
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 330 V
Current - Surge 800 A