Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.1105
$9.1105
10
$7.80615
$78.0615
25
$7.4499
$186.2475
50
$6.69693
$334.8465
100
$6.340395
$634.0395
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Yellow |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Current - IEC | 41 A |
| Product Status | Obsolete |
| Number of Levels | 1 |
| Series | SAK |
| Current - UL | 25 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Gemin (Thermosetting Plastic) |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-26 AWG |